Chamstwo na drodze. Finał w sądzie (TYLKO W GAZECIE)

  • 23.02.2021, 09:30
  • Leszek Wójtowicz
Chamstwo na drodze. Finał w sądzie (TYLKO W GAZECIE) Fot. YouTube Na filmiku, który umieszczono na kanale Stop Cham, widać jak kierowca mercedesa „zgubił” pijanego pasażera i jak 34-latek uderza pięścią w szybę.
Nie tylko z kierowania gróźb, ale także ze stwarzania zagrożenia w ruchu drogowym będzie tłumaczył się przed sądem 34-letni mieszkaniec gm. Biłgoraj. Kary nie uniknie też 19-letni kierowca mercedesa. Obaj stali się „bohaterami” internetowego filmu ukazującego dziwny pościg za innym samochodem.

Do zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 858 pomiędzy Hedwiżynem a Biłgorajem doszło pod koniec września ub. roku. Jadący ze swoją rodziną samochodem w kierunku Biłgoraja 39-letni mieszkaniec Kraśnika zauważył, że ze srebrnego mercedesa na niemieckich tablicach rejestracyjnych wyrzucane są śmieci wprost na przystanek autobusowy.

Mężczyzna, który miał włączoną kamerkę samochodową, zatrąbił, zwracając uwagę kierowcy mercedesa, co nie spodobało się temu ostatniemu. Zaczął się dziwny pościg. Mercedes kilka razy doganiał samochód i zajeżdżał mu drogę. Podczas jednej takiej „akcji” z mercedesa wypadł pijany pasażer.

W końcu jednak kierującemu mercedesem udało się zablokować przejazd. Wtedy z niemieckiego auta wysiadł pasażer, który podbiegł do samochodu z kamerką i – grożąc kierowcy – uderzał pięścią w przednią szybę, próbując ją wybić, a następnie wrócił do mercedesa, który szybko odjechał.

Co było później? Szczegóły tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe