„Kura”, „Maliniak” i narkotyki (TYLKO W GAZECIE)

  • 23.02.2021, 06:00
  • Leszek Wójtowicz
„Kura”, „Maliniak” i narkotyki (TYLKO W GAZECIE)
Dwie grupy trudniące się handlem narkotykami na hurtową skalę rozbili lubelscy śledczy. Jedna działała w Zamościu, a kierował nią Wojciech K. ps. Kura. Drugą dowodził Tomasz M. ps. Maliniak z Sochaczewa. Na ławie oskarżonych zasiądzie teraz solidarnie 21 osób.

Kłopoty oskarżonych zaczęły się w momencie, gdy Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie zaczął rozpracowywać narkotykowe środowiska Zamościa. Szybko wyszło na jaw, że jednym z głównych dostawców zakazanych środków na tym rynku jest Wojciech K. ps. Kura lub Hetman. To postać dobrze znana miejscowym stróżom prawa. Był już wcześniej karany za handel narkotykami.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe