Gm. Józefów: Wiadomo kto zmarł

  • 16.02.2021, 15:18
  • lew
Gm. Józefów: Wiadomo kto zmarł Fot. policja.pl Jan Cz. ostatni raz widziany był 12 października ub. roku.
To ciało poszukiwanego mieszkańca gm. Józefów znaleziono w jednym z budynków gospodarczych na niezamieszkałej posesji w Majdanie Starym (gm. Księżpol). Jego tożsamość potwierdziły badania DNA.

Zwłoki mężczyzny odkryto 12 stycznia. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok i badań DNA, by ustalić tożsamość denata (przy zmarłym nie odnaleziono żadnych dokumentów). Z uwagi na fakt, że zwłoki znajdowały w znacznym stopniu rozkładu, wykonana w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie sekcja nie dała jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Ale dzięki badaniom DNA ustalono, że zmarłym jest poszukiwany od trzech miesięcy mieszkaniec gm. Józefów.

70-letni Jan Cz. ostatni raz widziany był 12 października ub. roku. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Co robił w oddalonym o ok. 30 km Majdanie Starym? To próbuje ustalić biłgorajska prokuratura, która prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci Jana Cz.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe