Nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Musisz je mieć!

  • 18.01.2021, 17:00
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Musisz je mieć!
Przez tydzień ciężko pracowaliśmy, by we wtorek mogła do Waszych rąk trafić nowa Kronika Tygodnia. Ten, kto ją kupi, na pewno nie pożałuje. Będzie dużo, dużo do czytania. I wszystko ciekawe!

>>>> Trwają szczepienia przeciwko COVID-19. Póki co dla grupy zero, czyli pracowników służby zdrowia. Czy do nieprawidłowości doszło w szpitalach w Hrubieszowie i Biłgoraju?

>>>> Ruszyło głosowanie w XXI Plebiscycie Piłkarskim Kroniki Tygodnia. Jest gorąco!

>>>> Która z pań dostanie absolutni wyjątkowy – piękny, kosztowny pierścionek. To od Państwa zależy. Zaczynamy głosowanie w naszym nowym plebiscycie!

>>>> Dla ponad 10 tys. uczniów w naszym regionie skończyło się zdalne nauczanie. Kto nie mógł się tego doczekać? Jak wygląda teraz szkoła?

>>>> Zamojski przedsiębiorca, mimo obowiązujących obostrzeń otworzył lokal i nie zamierza go zamykać. A dla policji ma niespodziankę.

>>>> Kończy się miejsce na pochówki na cmentarzu parafialnym w Łaszczowie. Trzeba jakoś temu zaradzić. Powstał jednak problem natury duchowo-urzędowej.

>>>> Pieszy zginął na przejściu. Sąd pierwszej instancji uznał kierowcę winny, sąd drugiej go uniewinnił, a Sąd Najwyższy uchylił ten wyrok.

>>>> Dyrektor PUP w Hrubieszowie rozstaje się ze stanowiskiem. To decyzja władz powiatu. Jakie są argumenty?

>>>> Ofiara 43-letniego mieszkańca gm. Sitno nie widzi na lewe oko. Jaki wyrok usłyszał Janusz W.?

>>>> Urzędnicy namawiają petentów do korzystania z opłatomatu. Obywatele woleliby tradycyjne kasy. W czym problem?

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" zapraszamy na wycieczkę po ulicy Strefowej. Wiecie gdzie jest położona?

>>>> Nie mają litości dla swoich ligowych rywalek siatkarki Tomasovii. O ich ostatniej wygranej przeczytacie tylko w Kronice Tygodnia.

To jedynie niewielka część tematów. Chcesz poznać wszystkie? Kup nową Kronikę Tygodnia w wersji papierowej albo jako e-wydanie.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe