Szczepienia przeciw COVID-19: Syndyk nie Janda? (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.01.2021, 05:54
  • Leszek Wójtowicz
Szczepienia przeciw COVID-19: Syndyk nie Janda? (TYLKO W GAZECIE) W powiecie biłgorajskim w dalszym ciągu wielu lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i innych osób wymienionych w grupie „0” nadal oczekuje na otrzymanie pierwszej dawki szczepionki.
Czy w pierwszej kolejności zaszczepione powinny być pielęgniarki czy syndyk ze swoimi współpracownikami?

Dlaczego syndyk i współpracujący z nim prawnicy w pierwszej kolejności otrzymali szczepionkę przeciw COVID-19? Nad tym głowi się starosta biłgorajski, który chce, aby Ministerstwo Zdrowia przeprowadziło kontrolę w miejscowym szpitalu. Dyrektor szpitala zapewnia, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem.

Szczegóły tej sprawy poznasz czytając papierowe bądź e-wydanie Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Viola
Viola 19.01.2021, 16:41
HAŃBA ile osób mogło nie doczekać szczepionki

Pozostałe