Obsza: Jak dawniej gotowano. Powstanie książka kucharska

  • 11.01.2021, 07:06
  • ak
Obsza: Jak dawniej gotowano. Powstanie książka kucharska Fot. pixabay.com
Ocalić dawne świąteczne przepisy od zapomnienia. Taki jest cel stworzenia książki kucharskiej, która ma powstać w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy. Przepisy może dołączyć każdy.

To ma być nietypowe wydawnictwo, nie papierowe, ale w formie elektronicznej. Przepisy na potrawy, ciasta i napoje związane z regionem można spisać i sfotografować, a później przesłać do GOK za pośrednictwem Facebooka albo mailem na adres: [email protected]

Recepturami mogą dzielić się dorośli, ale również dzieci i młodzież. Więcej informacji pod nr tel: 84 689 10 02 wewnętrzny 50.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe