Zamość: Myśliwska paczka

  • 01.01.2021, 07:06
  • AP
Zamość: Myśliwska paczka
Mikołajkowe paczki dla podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Koło w Zamościu oraz dla Domu Dziecka w Zwierzyńcu przygotowało kilkanaście kół myśliwskich okręgu zamojskiego Polskiego Związku Łowieckiego.

To już 3. edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Myśliwska paczka”. Jej głównym celem jest wsparcie placówek opiekuńczo-wychowawczych, a od tego roku także osób indywidualnych.

Świąteczne paczki wręczali łowczy okręgowy Wojciech Adamczyk wraz z Piotrem Olszówką  członkiem zarządu okręgowego, Piotrem Błażewiczem  przewodniczącym rady, Moniką Zawiślak  radną i przedstawicielką Klubu Dian im. Elżbiety Sapiehy oraz Pawłem Smykiem – pracownikiem zarządu wspólnie z Mikołajem, w którego rolę wcielił się Leonard Marczuk oraz Śnieżynką Ewą. Razem z prezentami przekazano od Artura Dziubińskiego z KŁ nr 121 "Świt" drzewka choinkowe, które posłużą do świątecznej dekoracji placówek.

W akcji wzięły udział Koła Łowieckie: nr 21 "Wilk" w Zamościu, nr 57 "Padwa" w Zamościu, nr 56 "Basior" w Jarosławcu, nr 43 "Bażant" w Hrubieszowie, nr 59 "Słonka" w Zwierzyńcu, nr 12 "Sarna" w Zarzeczu, nr 28 "Rogacz" w Józefowie, nr 11 "Bażant" w Lubyczy Królewskiej, nr 41 "Łoś" w Dołhobyczowie, nr 60 "Ryś" w Zamościu, nr 78 "Cietrzew" w Szczebrzeszynie i nr 61 "Roztocze". Jak informują organizatorzy akcji, radość dzieci oraz ich szczere uśmiechy utwierdzają ich w przekonaniu, że warto pomagać, bo "gdy uśmiecha się dziecko, śmieje się cały świat".

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 02.01.2021, 08:09
Jakoś mnie to ich dobre serce nie przekonuje, ludzie którzy dla przyjemności odbierają życie zwierzętom..
o rany
o rany 01.01.2021, 22:47
zdjecie robione kalkulatorem?
Edward
Edward 02.01.2021, 09:17
Robione kalkulatorem po to aby nie rozpoznać ich naznaczone krwią zwierząt parszywe mordy.

Pozostałe