Tomaszów Lubelski: Za mało śmietników przy cmentarzu (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.11.2020, 08:00
  • Wioletta Dudek
Tomaszów Lubelski: Za mało śmietników przy cmentarzu (TYLKO W GAZECIE) Ludzie wyrzucali śmieci tu, gdzie przez lata stał kontener.
Przed wejściem głównym do cmentarza parafialnego w Tomaszowie Lub. przez kilkanaście dni zalegała góra śmieci. Wkłady od zniczy lądowały w miejskich śmietnikach. Mieszkańcy miasta byli oburzeni tym bałaganem. W końcu śmieci zabrano, ale zdaniem odwiedzających cmentarz wciąż jest tam za mało kontenerów.

Cmentarz parafialny znajduje się w centrum miasta. W pobliżu są sklepy, przychodnia zdrowia. Codziennie tamtędy przechodzi mnóstwo osób. Wypada, by to miejsce było zadbane. W ostatnich tygodniach nie było. Przed wejściem głównym na cmentarz (od strony ul. Lwowskiej) piętrzyła się góra śmieci: zniszczone wiązanki, popękane wazony, znicze i plastikowe wkłady do zniczy. Pełno ich było też w znajdujących się w pobliżu cmentarza miejskich koszach na śmieci. 

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Wioletta Dudek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe