Na styk z liderem

  • 26.11.2020, 13:56
  • MaSzt
Na styk z liderem Igros wygrał w rundzie jesiennej dwanaście meczów, m.in. z Roztoczem.
Drugie miejsce Igrosu Krasnobród z takim samym dorobkiem punktowym, co prowadząca w tabeli Omega Stary Zamość, to największa niespodzianka „in plus” rundy jesiennej.

Dokonania Igrosu w pierwszej części sezonu zasługują na szczególną uwagę. Zespół ten zdobył 40 punktów – tyle samo, co pierwsza w tabeli Omega. I w rundzie wiosennej, w przypadku dokonania kolejnych wzmocnień, będzie z pewnością liczył się w walce o awans do IV ligi.

Co prawda trener Jacek Paszkiewicz, który zastąpił na stanowisku Jarosława Czarnieckiego, sprowadził do klubu z Krasnobrodu aż trzynastu ciekawych zawodników, głównie wychowanków Tomasovii, ale jednak w roli głównej występowali wychowankowie – grający na pozycji lewego obrońcy Szymon Ożóg, prawoskrzydłowy Mateusz Przytuła i doświadczony Marek Margol.

Pozyskany z Cosmosu Józefów bramkarz Karol Gontarz, mimo że nie uniknął błędów, prezentował się na tyle dobrze, by – tak jak Ożóg i Przytuła – znaleźć się w naszej redakcyjnej „jedenastce rundy jesiennej”.

Więcej przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe