Bogatym dadzą jeszcze więcej (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.11.2020, 06:54
  • Agnieszka Piela
Bogatym dadzą jeszcze więcej (TYLKO W GAZECIE) Tadeusz Wicherek: Źle sklasyfikowano artystów i nie przemyślano regulaminu.
Ponad 216 tys. zł dla Namysłowiaków, 150 tys. zł dla Power Play.

Na kontrowersyjnej liście Funduszu Wsparcia Kultury znalazły się Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego w Zamościu oraz związane z disco polo Solaris, Ex-Solaris i Power Play. Na razie dostali pieniądze na papierze.

Więcej o wsparciu artystów w czasie epidemii czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J  48
J 48 24.11.2020, 08:31
Do roboty pognać a nie hajs dawać za friko .Budmat ta słynna mafia budowlana chętnie da im zarobić na czarno w tych trudnych czasach .W tedy poznają jak życie wygląda na za...dupiu skorumpowanych władz ,prokura ....tury i ch....j wie kogo jeszcze .A muzyka cicho gra a afera głośna od lat .

Pozostałe