Hrebenne: Kradziona autolaweta nie wyjechała na Ukrainę

  • 05.11.2020, 13:00
  • ak
Hrebenne: Kradziona autolaweta nie wyjechała na Ukrainę Fot. NOSG
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pochodzący z przestępstwa samochód marki renault master o wartości 70 tys. zł.

Lawetą samochodową usiłował wyjechać z Polski przez przejście w Hrebennem 44-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany, kiedy podczas kontroli okazało się, że ktoś ingerował w pole numeryczne VIN pojazdu. W samochodzie  podrobiono również tabliczkę znamionową.

– W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze, które przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom policji – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

Dodaje, że od początku tego roku na przejściach granicznych w województwie lubelskim zatrzymano pochodzące z przestępstw pojazdy i podzespoły o wartości ponad 10 mln zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe