Gm. Ulhówek: Laptopy dla uczniów i nauczycieli już są

  • 18.10.2020, 09:00
  • ak
Gm. Ulhówek: Laptopy dla uczniów i nauczycieli już są Fot. UG Ulhówek
Prawie 50 kolejnych laptopów będą mieli do dyspozycji uczniowie ze szkół w gminie Ulhówek, gdyby potrzebowali takiego sprzętu do nauki na odległość. Urządzenia przekazane przez wójta trafią do szkół w Hubinku i Ulhówku.

Dla Szkoły Podstawowej im. Artura Grottgera w Hubinku zarezerwowano 18 laptopów a Zespołowi Szkół Publicznych w Ulhówku przyznano ich 29.

Urządzenia pochodzą z programu "Zdalna Szkoła", który jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z epidemią koronawirusa. Dotychczas do gminy Ulhówek trafiło już 71 laptopów wraz z oprogramowaniem za kwotę 99.697.18 zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe