Tomaszów Lubelski: Nieszczęśliwy wypadek przy pracy

  • 16.10.2020, 08:25
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Tomaszów Lubelski: Nieszczęśliwy wypadek przy pracy Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Policjanci wraz z Państwową Inspekcją Pracy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Wypadek wydarzył się podczas prac wodociągowo-kanalizacyjnych na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Staszica w Tomaszowie Lubelskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie obsługiwania kompresora hydraulicznego 47-letni mieszkaniec Bytomia doznał uszkodzenia dłoni po tym, jak dotknął ręką wirnika w chłodnicy silnika. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci wraz z PIP przy udziale technika kryminalistyki oraz pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. 

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
boxing
boxing 17.10.2020, 11:02
Joniec mruk i burak trzech wiernych psów swojego pana

Pozostałe