Gm. Tomaszów Lubelski: Komu przeszkadzały znaki? Wandali szuka policja (ZDJĘCIA)

  • 04.10.2020, 14:03
  • red.
Gm. Tomaszów Lubelski: Komu przeszkadzały znaki? Wandali szuka policja (ZDJĘCIA) Fot. UG Tomaszów Lubelski
Tomaszowska policja zajmie się znalezieniem chuliganów, którzy zniszczyli znaki drogowe przy niedawno oddanej do użytku drodze między Łaszczówką a Rudą Żelazną w gminie Tomaszów Lubelski.

Do aktu wandalizmu doszło nocą z wtorku na środę (29/30 września). Jacyś bezmyślni sprawcy uszkodzili oznakowanie pionowe przy gminnej drodze. Zniszczyli 9 znaków, m.in. z grupy ostrzegawczych oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

"Powyższa sytuacja stwarza duże zagrożenie dla użytkowników drogi, którzy nie byli informowani o niebezpiecznych zakrętach i mogli spowodować kolizję drogową. Zajście zostało zgłoszone do Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelski celem wykrycia i ukarania sprawców" – informuje gmina.

red.

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe