Sterty śmieci przy drodze. Już wiedzą, kto je wyrzucił (ZDJĘCIA)

  • 03.10.2020, 07:39
  • red.
Sterty śmieci przy drodze. Już wiedzą, kto je wyrzucił (ZDJĘCIA) Fot. UG Tomaszów Lubelski
Tej osobie pewnie nie chciało się płacić za wywóz odpadów. Wpadła więc na pomysł, by śmieci pozbyć się "na lewo". Worki pełne nieczystości wylądowały tuż przy jezdni na trasie między rabinówką a Jeziernią w gminie Tomaszów Lubelski.

Zdjęcia porzuconych odpadów, nie tylko worków ze śmieciami, ale też uszczelek opon i elementów układu chłodzenia zamieściła na swoim profilu gmina. Do mieszkańców zaapelowano o pomoc w namierzeniu brudasa, który w ten karygodny sposób pozbył się swoich nieczystości. Wkrótce okazało się, że osoba ta została namierzona.

"Po wnikliwej kontroli wyrzuconych śmieci, znaleziono dokumenty wskazujące na ich właściciela. Sprawa została zgłoszona odpowiednim organom!!!" – zakomunikowała gmina na swoim facebookowym profilu.

CZYTAJ TAKŻE: PRZYSTANEK W DESZKOWICACH JAK WYSYPISKO ŚMIECI

red.

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pytam
Pytam 03.10.2020, 09:45
Gmina chce namierzać? A dlaczego nie odbiera takich smieci?
czytelnik
czytelnik 03.10.2020, 19:29
A może gmina jeszcze ma ci ...nos wycierać? zakuć takiego śmieciarza w DYBY przed gminą

Pozostałe