Gm. Tyszowce: Poszukiwany wpadł po kolizji

  • 23.09.2020, 13:39
  • ak
Gm. Tyszowce: Poszukiwany wpadł po kolizji
Spowodował kolizję, ale nic mu się nie stało i wrócił do domu. Ale policjanci dotarli do 29-latkaz gm. Tyszowce. Przy okazji okazało się, że był już wcześniej poszukiwany.

W Podlodowie w rowie kołami do góry leży peugeot – zgłoszenie tej treści przyjął we wtorek (22 września) dyżurny tomaszowskiej policji. Funkcjonariusze ustalili, że auto należy do 29-latka z gminy Tyszowce, który był już jakiś czas przez nich poszukiwany.

Pojechali do niego domu i tam zastali. Mężczyzna powiedział, że jechał autem, na drogę wybiegła sarna, stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do rowu. Ale nic mu nie było, więc pieszo wrócił do siebie. Policjanci wyczuli od niego alkohol, więc przeprowadzono badania, które wskażą, czy przypadkiem 29-latek nie prowadził po pijanemu. 

Dzisiaj, gdy wytrzeźwieje, mają być z nim prowadzone dalsze czynności.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Peszek
Peszek 24.09.2020, 21:14
A to peszek😆

Pozostałe