COVID-19 zamyka szkoły i urzędy (TYLKO W GAZECIE)

  • 22.09.2020, 06:21
  • Anna Szewc
COVID-19 zamyka szkoły i urzędy (TYLKO W GAZECIE) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Wesołej w Tomaszowie Lubelskim. W jego internacie mieszkają w tej chwili zarówno zdrowi wychowankowie, którzy nie mogli wrócić do swoich domów, jak i ci zakażeni. Nie mają ze sobą kontaktu. Są izolowani.
Tak wielu zakażeń jak ostatnio, nie było w naszym regionie od początku epidemii.

Na szczęście większość przypadków zakażeń przebiega bezobjawowo albo dość łagodnie, jednak sama obecność koronawirusa w lokalnych społecznościach bardzo komplikuje ich funkcjonowanie. Najpoważniejsza sytuacja jest obecnie w powiecie tomaszowskim, ale nie tylko tam pojawiają się nowe zachorowania.

Jaki jest stan zdrowia zakażonych? Które szkoły uczą już zdalnie? Gdzie lekcje odbywają się w systemie hybrydowym? Co, jeśli zakażeń będzie przybywać? O tym przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia, jej papierowym i e-wydaniu.

Anna Szewc

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe