Susiec: UG na telefon. Zamknięty z powodu koronawirusa

  • 21.09.2020, 06:50
  • ak
Susiec: UG na telefon. Zamknięty z powodu koronawirusa Fot. Zbigniew Czernik/Wikimedia Commons
Od dzisiaj (21 września) aż do odwołania Urząd Gminy w Suścu, a także podległe mu jednostki będą zamknięte dla interesantów. Wejść do nich będzie można jedynie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Ta sytuacja ma potrwać do odwołania.

Komunikat w tej sprawie wójt Zbigniew Naklicki opublikował na portalu społecznościowym w niedzielę (20 września). Sytuacja ta ma związek z dużą liczbą nowych zakażeń koronawirusem w powiecie tomaszowskim i zagrożeniem epidemiologicznym.

Swoją decyzję wójt uzasadnił troską o bezpieczeństwo mieszkańców gminy i ich rodzin.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu duże ognisko SARS-CoV-2 wykryto w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tomaszowie Lubelskim. Koronawirusa wykryto tam u 36 pracowników i 30 wychowanków. Pisaliśmy o tym TUTAJ

WIĘCEJ O SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ W POWIECIE TOMASZOWSKIM NAPISZEMY W NOWEJ KRONICE TYGODNIA, KTÓRA UKAŻE SIĘ WE WTOREK, 22 WRZEŚNIA.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
T.pP.
T.pP. 22.09.2020, 10:23
Pracownicy gminy często przychodzą do sklepów bez maseczek a powinni być autorytetem dla mieszkańców gminy.

Pozostałe