Akcja na giełdzie w Mokrem. Bułgar stracił 300 podróbek

  • 14.09.2020, 11:25
  • ak
Akcja na giełdzie w Mokrem. Bułgar stracił 300 podróbek Fot. KMP Zamość
Bluzy i koszulki ze znakami towarowymi znanych firm oferował do sprzedaży 56-letni Bułgar. Przyjechał z towarem na niedzielną giełdę w Mokrem. Stracił wszystko.

To była wspólna akcja zamojskich policjantów i pracowników urzędu celno-skarbowego. Wybrali się na giełdę w poszukiwaniu nielegalnych towarów. Znaleźli je na stoisku, które rozłożył 56-letni obywatel Bułgarii. Skonfiskowali wszystko, co cudzoziemiec miał: prawie 300 bluz i koszulek, na których znajdowały się znaki towarowe wiodących marek. Wszystko to było podrabiane.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszy zarzuty naruszenia przepisów ustawy prawo własności przemysłowej. Grozi za to grzywna, kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do 2 lat.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Total
Total 15.09.2020, 06:34
Dzielni policjanci, jeszcze niech złapią dziadka na rowerze bez dzwonka. Jest o czym pisać naprawdę.

Pozostałe