Piosenka i teledysk na 440-lecie Zamościa. Wygrała Jagoda Kupiec

  • 10.09.2020, 09:30
  • red.
Piosenka i teledysk na 440-lecie Zamościa. Wygrała Jagoda Kupiec
Kiedy piosenka miała swoją premierę, ukazała się wraz z teledyskiem, ale zaraz po tym władze Zamościa ogłosiły konkurs na nowy videoklip do utworu "Wiem, że wrócisz" zespołu Plastic. Już wiadomo, kto wygrał.

Piosenka została napisana specjalnie na obchody ważnego dla Zamościa jubleuszu - 440-lecia miasta. Pisaliśmy o tym TUTAJ, prezentując pierwszy, oryginalny teledysk do utworu. 

 

 

Wkrótce po tym samorząd ogłosił konkurs na nowy videoklip. Zgłoszono trzy propozycje, a jury w składzie: Piotr Zając, zastępca prezydenta Zamościa, Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski z zespołu Plastic, Barbara Godziszewska, dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość oraz Kamil Pawliczuk, grafik magistratu wybrało zwycięski teledysk.

Wygrała Jagoda Kupiec.

"W swojej interpretacji klipu zespołu Plastic połączyła atrakcje miejskie, piękno Zamościa z osobistą relacją. Klip ma element fabuły. Pani Jagoda już w najbliższy piątek - 11 września - przez cały dzień będzie Prezydentem Zamościa – czytamy w komunikacie.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Komisja doceniła również pozostałych uczestników naszego konkursu. Pan Darek pokazał jak wiele dzieje się w Zamościu. W nagrodę otrzyma zaproszenie do realizacji jednego wydarzenia miejskiego. Za poczucie humoru i ciekawą interpretację tytułu do pana Artura powędruje upominek. 

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
co z tym swiatem
co z tym swiatem 15.09.2020, 04:13
na Oskara nie miała by szans wg nowych zasad, ani Afroamerykanów ani chorych, ani głuchoniemych, ani mniejszości religijnych i kulturowych
Irma
Irma 10.09.2020, 16:59
Wpada w ucho :)
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 10.09.2020, 16:43
No cóż...chaos w ujęciach i fatalnie zmiksowana muzyka.
Miasto starców
Miasto starców 10.09.2020, 11:58
Nie wrócisz, bo nie ma do czego! Do pracy do śmierci za 1900netto bez znajomości? Hahaha

Pozostałe