Koronawirus i medycy. Czajnia zaprasza do konkursu

  • 02.09.2020, 09:35
  • Materiał nadesłany
Koronawirus i medycy. Czajnia zaprasza do konkursu Fot. pixabay.com
Stowarzyszenie Czajnia zaprasza mieszkańców powiatów:  tomaszowskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego (ziemski i grodzki), krasnostawskiego, chełmskiego (ziemski i grodzki), łęczyńskiego, włodawskiego, parczewskiego, bialskiego i Białej Podlaskiej do udziału w konkursie.

Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce oraz Fundacja F4 Pomaga, postanowili wyrazić swoją wdzięczność dla pracowników służby medycznej, którzy niezwykle bohatersko angażuje się w przeciwdziałanie rozpowszechniania się wirusa. W ramach podziękowań organizują konkurs dla dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których rodzice i opiekunowie pracują w służbie medycznej.

Tylko do 6 września potrwa można zgłaszać się do konkursu. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odpowiedzenie w nim na pytanie: „Dlaczego moja mama/ mój tata/ mój opiekun jest bohaterem?”. Stowarzyszenie Czajnia jako partner programu ma 50 kuponów prezentowych o wartości 500 złotych każdy do realizacji w sklepach sportowych sieci 4F, a za najciekawszą odpowiedź na konkursowe pytanie przewidziana jest dodatkowa nagroda w postaci 500 złotych.

Odebranie nagród odbędzie się 18 października 2020 roku, podczas spotkań, które zorganizowane zostaną przez Nominatorów danego obszaru, w tym także przez Stowarzyszenie Czajnia.

Więcej informacji na temat tego, jak należy głosić się do konkursu, znajdziecie na stronie www.czajnia.pl oraz na stronie dedykowanej konkursowi www.dziekujemybohaterom.splashthat.com.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe