Susiec: Arcydzieła z odpadów. Konkurs w GOK rozstrzygnięty (LISTA LAUREATÓW)

  • 10.08.2020, 07:30
  • ak
Susiec: Arcydzieła z odpadów. Konkurs w GOK rozstrzygnięty (LISTA LAUREATÓW) Fot. GOK Susiec
Jury zebrało się w sobotę, 8 sierpnia i zdecydowało, komu przyznać nagrody, a komu wyróżnienia w konkursie plastycznym "Arcydzieła z odpadów" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Suścu.

Komisja konkursowa, w której zasiadły: Joanna Kowalczuk, Grażyna Jarosz i Elżbieta Gęborys oceniła 16 prac wykonanych przez młodych artystów. Laureatów wyłoniono w kilku kategoriach.

Wśród przedszkolaków wygrali Kamila Szabat z Wólki Łosinieckiej i Jakub Najda z Suśca. Drugie miejsce zajęła Hania Droździel z Oseredka, a trzecie Zofia Babiuch z Ciotuszy Starej.

W kategorii klas I-III na pierwszym miejscu znaleźli się reprezentanci Grabowicy: Aleks Kowalczuk i Łukasz Bondyra. Na drugie nagrody zasłużyli: Szymon Kapuśniak (Maziły) i Milena Kozyra (Susiec). Trzecie miejsce przypadło Elizie Burak z Grabowicy, a laureatkami wyróżnień są: Maria Babiuch z Ciotuszy Starej i Nikola Syta z Oseredka.

W najstarszej kategorii wiekowej (klasy IV-VI) triumfował Adam Łasocha z Oseredka, a za nim uplasowały się: Eliza Ożga i Julia Kowalczuk (obie z Ciotuszy Starej). Wyróżnienia przyznano Amelii Koper z Łosińca oraz Michałowi Malcowi z Oseredka.

Nagrody będą do odebrania w GOK w Suścu od czwartku 13 sierpnia. Wcześniej należy wizytę uzgodnić telefonicznie pod nr: 84 665 44 10.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe