Hrubieszów: Awanse na Święto Policji

  • 05.08.2020, 07:09
  • par
Hrubieszów: Awanse na Święto Policji Fot. KPP Hrubieszów
31 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie odebrało awanse z okazji Święta Policji. Dwoje nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie.

Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się 24 lipca. Komendant powiatowy policji w Hrubieszowie insp. Wioletta Pawluk i pierwszy jej zastępca podkom. Grzegorz Kuter przyznali awanse na wyższy stopień 31 funkcjonariuszom. Awans na stopień inspektora policji odebrali: Piotr Skurski i Jacek Wrzyszcz, na stopień aspiranta: Tomasz Janiczek i Tomasz Kalbarczyk, a młodszego aspiranta: Piotr Skrzypczak i Mariusz Urbański. 

Pełna lista awansowanych dostępna w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Policja
Policja 06.08.2020, 09:20
W kagańcach.
Marcin
Marcin 05.08.2020, 15:58
Ło matko. Gratulacje Piotrze i Jacku awansu od razu na stopień inspektora (pułkownika) z aspiranta (chorążego).

Pozostałe