Zamość: Lekki powiew klasyki u Namysłowiaków. Zaproszenie na koncert

  • 30.07.2020, 08:22
  • Materiał nadesłany
Zamość: Lekki powiew klasyki u Namysłowiaków. Zaproszenie na koncert
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na pierwszy po przerwie koncert kameralny w Sali koncertowej. Już w najbliższy piątek, 31 lipca o godzinie 19:00 wysłuchamy koncertu pt. Lekki powiew klasyki.

Przed słuchaczami wystąpią Kameraliści Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu: Emi Ueno-Stopa (skrzypce), Michał Stopa (wiolonczela), Wiaczesław Kucharuk (altówka), Piotr Jurgielewicz (klarnet) oraz gościnnie Piotr Stopa (fortepian).

Z okazji roku Ludwiga van Beethovena muzycy wykonają 1. część tria fortepianowego D-dur op. 70 pt. Duch. Nie zabraknie także motywów filmowych: Walców W. Kilara i W. Kazaneckiego z filmów Trędowata oraz Noce i dnie.

Usłyszymy także utwory zmarłego niedawno mistrza Ennio Morricone: tematy główne
z filmów Misja i Dawno temu w Ameryce.

Specjalne oświadczenia zdrowotne będą wydawane od środy, 29 lipca godz. 12:00 tylko i wyłącznie w biurze Orkiestry.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i wymogi sanitarne jedna osoba będzie mogła pobrać nie więcej niż 2 oświadczenia. Wejście na salę będzie możliwe w maseczkach bądź przyłbicach.

Więcej informacji dotyczących działalności artystycznej Orkiestry podczas stanu epidemii znajduje się na stronie: namyslowiacy.pl/covid oraz na stronie Fb: fb.com/namyslowiacy.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe