Krasnobród: Włóczęga serca w KDK. Zaproszenie na wystawę

  • 25.07.2020, 12:10
  • red.
Krasnobród: Włóczęga serca w KDK. Zaproszenie na wystawę
Od piątku, 24 lipca w Krasnobrodzkim Domu Kultury czynna jest nowa wystawa. To ekspozycja zatytułowana "Włóczęga serca". Składają się na nią rysunki Krzysztofa Kiszki.

Piątkowy wernisaż, pierwszy od początku epidemii, był niecodzienny. Nie wzięli w nim udziału żadni zaproszeni goście, a jedynie dyrektor KDK Mariola Czapla oraz artysta, którego prace prezentowane są w placówce.

Inna niż zwykle jest też prezentacja dzieł. Można je oglądać na żywo w domu kultury, ale również online na stronie internetowej placówki i jej facebookowym profilu.

Krzysztof Kiszka urodził się w 1981 roku w Janowie Lubelskim. Jest absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Rysować uczył się samodzielnie, choć inspiracje czerpie z różnorodnych źródeł. Twórczo zgłębia wiele tematów, upodobał sobie światło i cień, lecz podejmuje również próby wniknięcia w świat barw. Przygodę z rysunkiem rozpoczął w szkole podstawowej i niezmiennie trwa ona po dziś dzień. Zawodowo realizuje się jako nauczyciel, rozwija również swe zainteresowania pisarskie i teatralne. Współpracując od lat z Grupą Teatralną „WARTO”, pisze scenariusze i współreżyseruje sztuki. Jego debiutem pisarskim jest książka pt.: „Siewca Niepokoju”.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe