Biłgoraj: Będą stypendia dla uczniów

  • 25.07.2020, 13:59
  • ak
Biłgoraj: Będą stypendia dla uczniów Fot. pixabay.com
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej do 14 sierpnia czeka na wnioski od młodych ludzi, którzy chcieliby otrzymać stypendium.

To propozycja dla maturzystów, uczniów liceów i techników, którzy ukończyli szkołę w 2020 r. i dostali się na studia, a ich rodziny mają niskie dochody. Stypendium kierowane jest do uczniów, którzy osiągają dobre wyniki w nauce, mieszkają w powiecie biłgorajskim bądź gminie Zwierzyniec. Wszelkie dokumenty należy przesyłać na adres:[email protected] Więcej informacji na stronie internetowej www.flzb.lbl.pl/stypendia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe