Zamość: Nożownik na Starówce

  • 14.07.2020, 09:39
  • ak
Zamość: Nożownik na Starówce Fot. pixabay.com
Wczorajszej nocy (12/13 lipca) strażnicy miejscy ujęli na zamojskiej Starówce nożownika.

Było ok. godz. 2 w nocy, gdy do straży miejskiej zgłosił się mężczyzna twierdząc, ze chwilę wcześniej jakiś pijany agresywny człowiek uderzył go w twarz, a poza tym zniszczył mu samochód kopiąc w karoserię.

Mundurowi zaczęli szukać napastnika. Wypatrzyli go na skrzyżowaniu ulic Kolegiackiej z Grodzką. Ten na ich widok zaczął uciekać. Udało się go schwytać na jednym z podwórek. Okazało się, że mężczyzna był uzbrojony, miał przy sobie nóż. Mimo dwukrotnych wezwań do odrzucenia tego narzędzia, nożownik się do tych poleceń nie zastosował. Trzeba go więc było obezwładnić, używając m.in. gazu. Agresor został przekazany policji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MM
MM 16.07.2020, 05:12
Czytacie co jest napisane? Policja go ujęła czy straż? Straż ma broń?
Mr. Skinhead
Mr. Skinhead 16.07.2020, 02:23
Czy raczej słynny Adrian B.
Mr.Skinhead
Mr.Skinhead 16.07.2020, 02:21
Czy to słynny Amadeusz J.?

Pozostałe