Mundurowi odwiedzili harcerzy

  • 10.07.2020, 09:03
  • ak
Mundurowi odwiedzili harcerzy Fot. KM PSP Zamość
We wtorek, 7 lipca strażacy i policjanci z Zamościa pojechali do miejscowości Potok Senderki na terenie Nadleśnictwa Zwierzyniec, by spotkać się z wypoczywającymi tam harcerzami 2 Jastkowskiej Drużyny Harcerek „Świt” im. hm. Marii Świtalskiej oraz 17 Lubelskiej Drużyny Harcerek „Strumień” im. hm. Marii Jadwigi Walciszewskiej.

Wizyta miała też bardzo praktyczny wymiar. Strażacy skontrolowali sposób zorganizowana obozowiska w lesie. Sprawdzili, czy wdrożono procedury konieczne na wypadek pożaru, zweryfikowali również przejezdność dróg prowadzących do harcerskiej bazy. Przy okazji oczywiście odbyła się też pogadanka z harcerzami na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Elwira
Elwira 10.07.2020, 09:46
Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Pozostałe