Biłgoraj: Jak zdrowo jeść? Konkurs w ZSZiO

  • 13.02.2017, 08:07
  • Anna Szewc
Biłgoraj: Jak zdrowo jeść? Konkurs w ZSZiO freeimages.com
Z czego komponować posiłki, aby zapewnić sobie zdrowe i długie życie? Na to pytanie odpowiedź ma dać konkurs, który organizuje Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Żywieniu i Żywności "Zdrowe żywienie - długie istnienie" przeznaczony  dla gimnazjalistów. Jego finał zaplanowano na 23 lutego. Podczas tej potyczki sprawdzana będzie wiedza uczestników z zakresu zasad zdrowego żywienia,  zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia.

Zgłoszenia swoich reprezentacji szkoły mogą dokonywać do 21 lutego. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ul. Przemysłowa 23, 23-400 Biłgoraj
z dopiskiem „III POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI”. Zgłoszenie można również przesłać faxem na numer 084 686 04 50.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
glypen
glypen 24.05.2017, 09:38
Wszyscy powinni zdrowo się odżywiać. Szczególnie ważne jest dbanie o wątrobę (tutaj opisane: http://www.ziolonawatrobe.pl).

Pozostałe