Bądź Eko w Zamościu: Pszczoły mają gdzie mieszkać (FILM)

  • 05.06.2020, 13:36
  • red.
Bądź Eko w Zamościu: Pszczoły mają gdzie mieszkać (FILM) Fot. pixabay.com
Nasz konkurs "Bądź Eko w Zamościu" to nie tylko fantastyczne pomysły na ekologiczne inicjatywy, ale również ich realizacja. Kluby Sportowy ERKA Zamość przygotował już pszczele domki. Chcecie zobaczyć, jak to wygląda?

– W naszym projekcie chcemy zwrócić uwagę na rolę pszczół w ekosystemie. Projekt będzie miał charakter edukacyjny dla dzieci i dorosłych z naszego Klubu, ale i dla mieszkańców miasta Zamość. Zwrócimy uwagę na zagrożenia, jakie stwarzamy dla tych pożytecznych owadów, ale i sposoby dbania o pszczoły i korzyści dla człowieka wynikające z pracy pszczół. Akcję połączymy z próbą wyparcia plastikowych butelek na rzecz pojemników szklanych lub bidonów w naszym Klubie – mówił nam zgłaszając projekt Ernest Gdula, trener Klubu Sportowego ERKA Zamość.

 

 

 

Więcej o projekcie "ErKO-wy" ul dla pszczół znajdziecie TUTAJ.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe