Roksi czeka kilka operacji. Pomóżcie zebrać pieniądze!

  • 05.06.2020, 11:18
  • ak
Roksi czeka kilka operacji. Pomóżcie zebrać pieniądze!
Roksi to suczka teriera niemieckiego uratowana przez wolontariuszy grupy Biłgorajski Azyl - adopcje zwierząt. Psinka jest niestety chora. By żyć, musi przejść kilka operacji. Ruszyła zbiórka pieniędzy na ten cel.

Pieniądze są zbierane na portalu pomagam.pl. Opisano tam wzruszającą historię pieska.

Sunia przybłąkała się do babci jednej z wolontariuszek na wsi oddalonej od Biłgoraja 40 km. Przychodziła codziennie na jedzenie. Miłośnicy zwierząt chcieli znaleźć dla niej nowy dom, ale mimo licznych ogłoszeń i apeli, nie udało się. Okazało się jednak, że Roksi jest chora.

Czekają ją trzy operacje: usunięcia śledziony, usunięcia listwy mlecznej i licznych guzów. Najbliższy zabieg jest planowany na wtorek. Potrzeba na niego ok. 700 zł. Póki co, udało się zebrać blisko 500 zł. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata dla Roksi. Pieniądze można przekazywać TUTAJ.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe