Zamość jest "Świetlną stolicą Polski"

  • 09.02.2017, 11:31 (aktualizacja 09.02.2017, 11:36)
  • ak
Zamość jest "Świetlną stolicą Polski" swiecsie.wp.pl
Było kilka dni nerwów, bo głosowanie zakończyło się w zeszłym tygodniu, ale na wyniki trzeba było czekać. Dzisiaj już wiadomo, że Zamość wygrał. Zdobył tytuł "Świetlnej stolicy Polski" oraz nagrodę główną: sprzęt AGD wart 50 tys. zł, który trafi do potrzebujących.

Jak czytamy na stronie internetowej organizatora konkursu, w ramach akcji „Świeć się z Energą”, Polacy już po raz 8. wybrali najpiękniej rozświetlone miasto w kraju.

Zamość okazał się najatrakcyjniejszy i wygrał w ogólnopolskiej rywalizacji, pokonując w dorocznym świątecznym plebiscycie prawie 100 miejscowości.

Na nasze miasto oddano największą liczbę głosów. Dlatego Zamość zdobył nie tylko tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”, ale przede wszystkim wartościowe nagrody dla potrzebujących.

Grupa Energa ufundowała dla zwycięzcy energooszczędny sprzęt AGD wart 50 tys. zł. Do każdego z pozostałych 15 finalistów zabawy trafi dodatkowo pomoc o wartości 10 tys. zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe