Telatyn: Wójt przekazał sprzęt na "Zdalną Szkołę"

  • 31.05.2020, 14:55
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Wójt przekazał sprzęt na "Zdalną Szkołę" Fot. UG Telatyn
Wójt gminy Telatyn przekazał do szkół komputery, które samorząd pozyskał w ramach projektu "Zdalna Szkoła".

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu sprzęt komputerowy został przekazany 27 maja do dwóch szkół z terenu Gminy Telatyn. Na ręce pań dyrektor Barbary Wójcik i Agnieszki Dobrowolskiej ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie oraz Stefanii Walczykiewicz ze Szkoły Podstawowej im. F. Chopina w Poturzynie przekazał wójt Dariusz Kozłowski.

Łącznie szkoły otrzymały 30 sztuk wysokiej jakości laptopów wraz ze słuchawkami, ładowarkami i myszkami, które umożliwią dzieciom i nauczycielom w realizacji zdalnego nauczania w warunkach domowych.

Projekt grantowy "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego" jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe