Zamość: Powrót do biblioteki. Książnica zamojska zaprasza

  • 10.05.2020, 14:11
  • ak
Zamość: Powrót do biblioteki. Książnica zamojska zaprasza Fot. pixabay.com
Od jutra (11 maja) znowu będzie można w Zamościu wypożyczać książki. Książnica Zamojska otwiera swoją główną siedzibę, a także kilka punktów filialnych.

Od poniedziałkowego rana czynna będzie biblioteka na ul. Kamiennej 20, a także jej filie nr 1, nr 4 i nr 6 na ul. Prymasa Wyszyńskiego 51 a, Peowiaków 68 a i Bolesława Prusa 2. Póki co, pozostałe punkty pozostaną zamknięte.

Należy jednak powiedzieć, że książnica będzie pracowała w ograniczonym zakresie. Otwarte zostaną wypożyczalnie, ale czytelnia i stanowiska komputerowe pozostaną niedostępne.

Siedziba główna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 8-16, we wtorki w godz. 9-17. Filie mają pracować od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16.

Czytelnicy nie będą mieli bezpośredniego dostępu do księgozbioru. Mają obowiązek używania maseczek. Do biblioteki nie wolno przychodzić osobom z jakimikolwiek infekcjami. Nie powinno się również w żaden sposób samodzielnie dezynfekować książek.

Szczegóły poniżej.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe