Materiał Partnera: GoldSun

  • 01.05.2020, 09:00
  • Artykuł partnera
Materiał Partnera: GoldSun Eksperci z GoldSun przygotowują projekty instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.
Firma GoldSun jest kolejnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019. Jej działalność obejmuje sprzedaż, profesjonalny montaż, przyłączenie do sieci dystrybucyjnej elektrowni fotowoltaicznych oraz serwis instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Z usług GoldSun korzystają klienci indywidualni i przedsiębiorcy.

Firma GoldSun działa na rynku od 2014 roku. Ma dwa oddziały: w Lublinie i Radomiu, a jej główna siedziba znajduje się w Zamościu przy ul. Karola Namysłowskiego 8. Firma świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w branży OZE. W sprzedaży posiada najwyższej klasy panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła, klimatyzatory, a także rekuperatory. Zajmuje się nie tylko profesjonalnym montażem tych urządzeń, ale również pomocą w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej.

– Nasi eksperci zadbają o pełną dokumentację projektową, wniosek o kredyt, wniosek o dotację, dopłatę do kredytu, umorzenie oraz odpowiedni dobór instalacji. Ponadto załatwiają formalności z lokalnym dystrybutorem energii i ubezpieczenie instalacji – informuje Radosław Szewczuk, właściciel firmy GoldSun.

Dodaje, że swoim klientom zapewnia pełną opiekę zarówno przed, jak i po zakupie instalacji.

– Do dyspozycji przez cały okres współpracy pozostają przedstawiciele handlowi, serwisanci, sekretariat, koordynator montaży i elektrycy. Staramy się, żeby każdy był usatysfakcjonowany z naszych usług – mówi Radosław Szewczuk.

W ciągu roku firma GoldSun sprzedaje i montuje nawet 700 instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Działa na terenie południowo-wschodniej Polski.

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanin
Zamościanin 05.09.2020, 13:02
A ja nie chcę żadnej fotowoltaiki ani wiatraków.

Pozostałe