Tomaszów Lubelski: Zrzutka na respirator dla szpitala

  • 06.04.2020, 09:00
  • red.
Tomaszów Lubelski: Zrzutka na respirator dla szpitala
Rycerze Kolumba z Tomaszowa Lubelskiego postanowili zebrać pieniądze na zakup respiratora dla oddziału zakaźnego przy miejscowym szpitalu.

Oddział zakaźny tomaszowskiego szpitala przyjmuje pacjentów z podejrzeniem, jak i już zarażonych koronawirusem, z obszaru całego byłego województwa zamojskiego.

"Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć dalszego rozwoju epidemii, jej zasięgu oraz tego, ile osób wkrótce może potrzebować wsparcia respiratora, który na chwilę obecną, jest jedynym narzędziem ratującym życie osób w ciężkim stanie" – tłumaczy Marcin Wojciechowski, prezes zarządu Rycerzy Kolumba.

Podkreśla, że sprzęt nie jest taki, kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego jest tak ważne, by jak najwięcej osób przyłączyło się do zbiórki.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe