Zamość: Sanepid apeluje do parafian z Łabuń o kontakt

  • 26.03.2020, 09:39
  • ak
Zamość: Sanepid apeluje do parafian z Łabuń o kontakt Fot. pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne
Służby sanitarne ustalają osoby, które mogły mieć kontakt z zakażonym koronawirusem księdzem z parafii w Łabuniach.

Stanisław Jaślikowski, szef Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej apeluje do osób, które mogły uczestniczyć w nabożeństwach z udziałem chorego księdza. Chodzi o msze o godz. 7 i 17, a także drogę krzyżową w kościele filialnym w Majdanie Ruszowskim o godz. 16 w dniu 13 marca.

CZYTAJ TAKŻE: WIKARY Z ŁABUŃ ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM. KWARANTANNA W PARAFII

Dzień później (14 marca) wikary odprawiał mszę o godz. 7 w kościele parafialnym, a także spowiadał w godz. 8-9 w kościele w Żdanowie. Natomiast 15 marca z wikariuszem kontakt mogli mieć wierni uczestniczący we mszy o godz. 10 w Majdanie Ruszowskim i o 16 w Łabuniach. 16 i 17 marca ksiądz odprawił msze o godz. 7 i 17 w Łabuniach.

OSOBY, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W TYCH NABOŻEŃSTWACH POWINNY JAK NAJSZYBCIEJ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ZAMOJSKIM SANEPIDEM, POD NR TEL: (84) 639 36 91 WEW. 260, A TAKŻE: 606 535 497, 535 043 969, 884 494 972, 664 597 946 LUB (84) 627 10 59.

Pełny komunikat PSSE w Zamościu w załączniku poniżej

 

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eufrat
Eufrat 27.03.2020, 08:32
Co na to ci co twierdzą że większe zagrożenie jest od osób ze stałymi chorobami ,a mam takich w pracy, w kościele w pierwszym rzędzie a potem do ludzi,ale weź im przetlumacz
Ola
Ola 26.03.2020, 20:40
Proszę podać gdzie Ci ludzie się też przemieszczali bo pewnie połowa ludzi była na zakupach w markecie w Zamościu i zarażali innych Powodzenia
Kwiecień
Kwiecień 26.03.2020, 19:07
Pewnie jakaś dama, która jeździ dawać Włochom po powrocie pogoniła do kościoła by się wyspowiadać i zaraziła księdza.
Krwawy topór lucyfera
Krwawy topór lucyfera 27.03.2020, 09:02
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Czyżby żonka urwała ci sie do Włoch?
Zosia
Zosia 26.03.2020, 14:48
Ksiądz który zmarł, to proboszcz na emeryturze. Zmarl naturalnie bo był wiekowy juz i to w szpitalu
Test
Test 26.03.2020, 14:02
Znając życie nikt pewnie testu na Koronawirusa nie wykonał.
Dyvdybduj
Dyvdybduj 26.03.2020, 13:50
A czy jest pewność ze ksiadz z tej parafii ktory zmarl przedwczoraj nie zmarl z powodu koronawirusa?
Strefa wolna od PiS
Strefa wolna od PiS 26.03.2020, 13:35
Więcej mszy ***!!! Pieprzone darmozjady w kieckach...z premedytacją narażają życie innych aby tylko taca była pełna.
RP
RP 29.03.2020, 18:32
Droga wolna, niech sobie obywatel kupi czarna kiecke, koszyczek na pieniazki i do roboty zamiast zalowac innym ...
Zamość starowka
Zamość starowka 26.03.2020, 21:43
Może na razie bez polityki.
A
A 26.03.2020, 12:18
Ciekawe czy będzie przeprowadzony wywiad z tymi ludźmi. Chodzi o to gdzie byli, czy robili zakupy, w jakich sklepach. Nie można myśleć tylko o wiernych ale i o innych osoba. Dlatego też powinniśmy być informowani skąd dokładnie pochodzą osoby zakazone.
Kamilek
Kamilek 26.03.2020, 11:52
I co tacy ludzie zostana wysłani na kwarantanne?niema.nawet testów aby sprawdzić czy są chorzy
Parafian
Parafian 26.03.2020, 10:16
A co z uczniami
GalAnonim
GalAnonim 26.03.2020, 10:09
W Łabuniach nie ma mszy o 7 i 17 tylko o 8 i 16. Poprawcie błąd. Pozdrawiam.
Ja
Ja 26.03.2020, 13:36
Byłeś??
Alfa