Zamość: Programiści do dzieła - seminarium i lekcja pokazowa w I LO

  • 06.02.2017, 06:03
  • ak
Zamość: Programiści do dzieła - seminarium i lekcja pokazowa w I LO freeimages.com
„Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową” - to seminarium, które we wtorek (7 lutego) odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym w Zamościu. Organizuje je Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Do udziału w seminarium zaproszeni zostali nauczyciele szkół podstawowych oraz gimnazjów. W programie m.in. przedstawienie projektu "Twórcza Informatyka z Baltie". Prelegentem będzie dr Bogumir Sukup, czeski programista, którego Business World (2003) uznała go za jednego z najlepszych informatyków na świecie.

 

Odbędzie się także pokazowa lekcja, która pokaże m.in. jak zachęcić uczniów do twórczej pracy i rozwój kompetencji . Ponadto w ramach seminarium zaplanowano pokaz zaawansowanego programowania w Baltie 3 oraz Baltie C# (stworzenie gry, Baltie na tabletach, telefonach komórkowych).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe