Koronawirus na Zamojszczyźnie. Burmistrz Hrubieszowa wprowadza "Pakiet wsparcia dla przedsiębiorców"

  • 22.03.2020, 06:54
  • ak
Koronawirus na Zamojszczyźnie. Burmistrz Hrubieszowa wprowadza "Pakiet…
Koronawirus odbija się nie tylko na zdrowiu, ale też portfelach Polaków. Traci wielu przedsiębiorców, którzy z powodu sytuacji epidemiologicznej musieli zamknąć swoją działalność. Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa zdecydowała się ich jakkolwiek wesprzeć.

– Tak jak zapowiadałam, przedstawiam rozwiązania dla naszych przedsiębiorców, które w chwili obecnej możemy zaoferować w ramach działalności samorządu – ogłosiłą na swoim facebookowym profilu Marta Majewska.

 

Zapowiedziała, że w uzasadnionych przypadkach, na wniosek podatników będzie odraczać bądź rozkładać na raty zaległości podatkowe i odsetki od nich. Możliwe jest również, że te zobowiązania będą umarzane. Dotyczyć to może podatków od nieruchomości, środków transportu, leśnego, a także umów najmu.

– Jako władze samorządowe, w ramach naszych możliwości i kompetencji, będziemy starali się wprowadzić ulgi i ułatwienia, by w jak największym stopniu pomóc przedsiębiorcom – obiecała burmistrz Majewska.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ktr
ktr 26.03.2020, 15:04
Sesja powinna byc odwolana, by nie było jak w przysłowiu "mądry Polak po szkodzie"
werka
werka 26.03.2020, 15:11
co na to sanepid, jest to zgromadzenie wiecej jak 5 osób
qwert
qwert 25.03.2020, 13:42
Litości!! Ile można znosić tą nachalną propagandę? "Burmistrz wprowadza pakiet dla przedsiębiorców"? Coś co jest w ordynacji podatkowej od dziesiątek lat nazywa pakietem i znowu pompujecie propagandę? Serio macie ludzi za takich debli?
oles
oles 23.03.2020, 01:15
Uważam , że MOPS powinien ju mieć liste starszych ludzi z terenu miasta i informacje czy pomaga im rodzina czy też powinien zając sie tym MOPS, odpowiednie wydziały Urzędu Miasta powinne pomóc w ustaleniu takiej listy, sytuacja jest dramatyczna i nie można czekac, trzeba dotrzeć do ludzi by nie szukać później winnych zaniedbań w tym zakresie
Mieszkanka
Mieszkanka 23.03.2020, 15:41
też się z tym zgadzam i jeszcze jeden postulat, niech pomogą starszym osobom - samotnym, bez opieki dzieci, wnuków itp. opłacać rachunki, ale trzeba to zrobić sensownie, żeby nie było oszustw na wnuczka i zwróćcie uwagę na gromadzącą się wieczorami młodzież przed HDK
Tadek
Tadek 22.03.2020, 12:38
Proponuję na prezydenta lub burmistrza kilka aktorek i modelek, polskich zagranicznych, np. Julię Wie....., młodą i przepiękną polską aktorkę.
Ach
Ach 22.03.2020, 07:15
Ależ ja zazdroszczę takiego burmistrza... Ja bym na nią głosował ci wybory nawet jak by nic nie robiła i nie kandydowała to i tak bym głosował piękna kobieta
Hahaha
Hahaha 22.03.2020, 17:05
Niech zgadnę, nie możesz głosować? Tak pogadać bez odpowiedzialności każdy głupi potrafi

Pozostałe