Zamość: Śmieci nie oddasz. PSZOK-i zamknięte

  • 17.03.2020, 12:15
  • red.
Zamość: Śmieci nie oddasz. PSZOK-i zamknięte Fot. PGK Zamość
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu regularnie odbiera od mieszkańców ich śmieci, ale w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zdecydowało o zamknięciu Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Nie ma więc możliwości pozostawiania swoich odpadów w punktach przy ul. Droga Męczenników Rotundy 2 oraz przy ul. Al. 1-go Maja 16 . Od poniedziałku, 16 marca została też czasowo zawieszona bezpośrednia obsługa interesantów. Wszelkie dokumenty i wnioski do PGK należy w zamkniętych kopertach wrzucać do pojemników ustawionych w wejściu do budynku administracyjnego na ul. Kruczej 10.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rodzina
rodzina 19.03.2020, 11:00
dlaczego jaszcze pracują co z koronawirusem dlaczego jeszcze nie ma żadnej decyzji biura zamkneli a ci pracownicy na wysypisku walczą tak samo niebezpiecznie jak lekarze
Pracownik
Pracownik 19.03.2020, 07:20
Zapraszam na 8 godzin do obsługi punktu gdzie takich...... przyjeżdża dużo i traktują pszok jak wysypisko ŚMIECI! a ludzi tam pracujących jak roboli. I nikt tam się nie mądrzy tylko robi swoje. Kulturalny człowiek nie komentuje pracy innych której nigdy nie wykonywał!
JanSobiePan
JanSobiePan 18.03.2020, 20:15
O co chodzi? Przecież jak chcę wywieźć tam stare meble czy gruz z remontu to i tak nie mam kontaktu z tymi nierobami.Wjeżdżam na wagę , czasem któryś spojrzy jak mu się zechce ile waży i tyle jego roboty ,a jak nie to wpisze na oko.No i oczywiscie dużo do powiedzenia tam ma każdy , jakby był co najmniej dyrektorem.

Pozostałe