Koronawirus w Polsce. Jest pierwsza ofiara śmiertelna

  • 12.03.2020, 12:21
  • red.
Koronawirus w Polsce. Jest pierwsza ofiara śmiertelna Fot. pixabay.com
Jest pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce. Lekarzom ze szpitala w Poznaniu nie udało się uratować życia hospitalizowanej tam kobiety. Pacjentka miała 57 lat.

Stan kobiety był ciężki. Gdy trafiła na oddział zakaźny Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu, została podłączona do respiratora. Miała zapalenie płuc o bardzo ciężkim przebiegu.

Z medialnych doniesień wynika, że kobieta nie podróżowała, nie przebywała za granicą, nie miała również kontakt z osobą z objawami choroby COVID-19. Spotkała się jednak z koleżanką, która wróciła z Włoch.

Jak się ustrzec przed koronawirusem? Czytaj TUTAJ i TUTAJ.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe