Sułów: Uczniowie spisali się po polsku

  • 01.03.2020, 06:51
  • ak
Sułów: Uczniowie spisali się po polsku Fot. SP Sułów
Tylko najlepsi, wyłonieni w eliminacjach uczniowie z II i III klas szkół podstawowych wzięli udział w finale ortograficzno-gramatycznego konkursu zorganizowanego w Sułowie.

W międzyszkolnej rywalizacji wzięło udział dwanaścioro dzieci. Miały za zadanie napisać test sprawdzający ich znajomość polskiej ortografii i gramatyki.

Wśród drugoklasistów wygrała Gabriela Łapa, a drugie miejsce zajęła Anna Stec (obie z SP w Sułowie). Trzecia była Nina Gabryel z SP w Michalowie. W kategorii uczniów klas II najlepsi byli: Antonina Gnieciak i Gabriela Nizio (SP Michalów) oraz Paweł Misiarz (SP Sułów).

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe