Tomaszów Lubelski: Szkoły kuszą przedszkolaków. Dni otwarte w podstawówkach

  • 28.02.2020, 06:36
  • ak
Tomaszów Lubelski: Szkoły kuszą przedszkolaków. Dni otwarte w podstawówkach Fot. pixabay.com
W ten weekend zaprasza do siebie Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera, a w kolejny SP nr 1 im. Orląt Lwowskich oraz SP nr 2. Tomaszowskie podstawówki chcą przyciągnąć do siebie jak najwięcej dzieci i organizują dni otwarte.

Każda z placówek dla małych gości i ich rodziców planuje wiele niespodzianek i atrakcji. Jutro (29 lutego) dzień otwarty organizuje Trójka. W godz. 10-13 będzie można szkołę zwiedzić, wziąć udział w otwartych zajęciach i obejrzeć występy artystyczne.

Podobny program dla przyszłych pierwszoklasistów na kolejną sobotę (7 marca) przygotowują także dwie pozostałe tomaszowskie podstawówki. Dzień otwarty w SP nr 1 i SP nr 2 ma się zaczynać o godz. 10. Szczegóły na plakatach.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe