Policja organizuje kurs samooborny dla kobiet

  • 23.02.2020, 09:00
  • ak
Policja organizuje kurs samooborny dla kobiet Fot. KMP Zamość Asp. szt. Piotr Nowicki, mistrz klasy międzynarodowej posiadający 5º DAN w Ju-Jitsu
Te szkolenia zawsze cieszą się dużą popularnością. W marcu Komenda Miejska Policji w Zamościu organizuje kolejny kurs samooborny dla kobiet.

Panie, które zdecydują się udział w szkoleniu będą uczyć się od profesjonalistów, policjantów zamojskiej komendy. Głównym prowadzącym ma być zastępca naczelnika wydziału patrolowo interwencyjnego asp. szt. Piotr Nowicki, mistrz klasy międzynarodowej posiadający 5º DAN w Ju-Jitsu. Wspomagać go będą instruktorzy taktyki i techniki interwencji sierż. szt. Łukasz Detko i sierż. szt. Paweł Bajwoluk.

Podczas kursu panie poznają zasady skutecznej obrony przed napastnikiem.Będzie również teoria. – Uczestniczki poznają zasady bezpiecznego zachowania oraz sposoby unikania zagrożeń. Policjanci opowiedzą również o metodach działania sprawców oraz o właściwej i skutecznej reakcji w sytuacji zagrożenia – wyjaśnia Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Pierwsze spotkanie organizacyjne ma się odbyć w czwartek, 12 marca o godzinie 17 w sali gimnastycznej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu przy ul. Peowiaków 3. Następne co tydzień, o tej samej porze, przez kilka tygodni. Każdy trening ma trwać półtorej godziny.

Udział w kursie jest bezpłatny. Nie trzeba też spełniać żadnych specjalnych wymagań. Wystarczy przyjść.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 26.02.2020, 10:01
Drogie panie !...Warto przyjść i uczestniczyć ,a czas spędzony nie będzie stracony ...Wielkie podziękowania dla KMP w Zamościu dla całego sztabu organizacyjnego , za kontynuowanie kursu z Samoobrony , dla pana Piotra Nowickiego i instruktorów , którzy robią wszystko , aby przekazywanie wiedzy i umiejętności były jak najlepsze dla Nas z Samoobrony ...
Andrzej D
Andrzej D 25.02.2020, 15:23
Do Pani ex-uczestniczki
Z przykrością stwierdzam iż jest Pani konfabulującą dyletantką ;)
Pani
Pani 25.02.2020, 15:08
Do Pani Kola-,jak jest Pani taka cwana to jest okazja się wykazać bo rusza kolejna edycja bezpiecznej,powodzenia bo będzie Pani bardzo potrzebne
Ok
Ok 25.02.2020, 14:23
Do Pań,ktorym nie pasuje godzina kursu,gdyby to była wyprzedarz to ,każda godzina byłaby dobra.Drogie Panie czysta żenada te Wasze wpisy,wracajcie do oglądania seriali.A Pan Piotr to wulkan pozytywnej energii,trochę szacunku bo do pięt Panu Piotrowi nie dorastacie!
ex-uczestniczka
ex-uczestniczka 24.02.2020, 22:24
Ale za to będzie można od instruktorów wysłuchać opowieści lepszych niż baśnie Hansa Christiana Andersena ;-)
Czynna
Czynna 25.02.2020, 08:09
Powiem tak do ex brałam udział w wielu Edycjach policjanci opowiadają o zagrożeniach wziętych z życia i ze służb a Ty ex lepiej siedź w domu i tylko czytaj książki albo najlepiej je spożywaj bo i tak nic z Ciebie nie będzie.
Kola
Kola 23.02.2020, 22:09
Dla mnie żadna godzina nie jest dobra, mam małe dzieci 😂
A p. Nowicki juz się robi coraz .... dojżalszy 😉, juz nie te lata ... 😊
Gość
Gość 23.02.2020, 18:10
I znowu godzina jakby tylko urzędniczki potrzebowały samoobrony..

Pozostałe