Zamościanie jeżdżą bezpiecznie

  • 19.02.2020, 07:03
  • AP
Zamościanie jeżdżą bezpiecznie
Ponad 65 proc. zamojskich kierowców zadeklarowało w ubiegłym roku brak szkód w swojej historii ubezpieczenia, wynika z informacji podanej przez portal rankomat.pl. Dzięki czemu Zamość uplasował się na 18. miejscu na 84 miast uwzględnionych w zestawieniu.

Na liście 84 miast znalazły się miejscowości powyżej 50 tys. mieszkańców. W Zamościu 65,3 proc. kierowców deklarowało bezszkodową historię OC (w przeszłości nie spowodowali kolizji ani wypadku drogowego). Taki sam wynik uzyskali kierowcy z Chełma i Świdnicy. Nieco gorzej było w Gorzowie Wielkopolskim (65,5 proc), Bełchatowie (66,6 proc.) i Raciborzu (69,6 proc.). Trochę więcej problemów mieli kierowcy z Białej Podlaskiej (65,2 proc.), Słupska (65,1 proc.) i Dąbrowy Górniczej (65 proc.). Dla porównania, ostatnie miejsca na liście przypadły kierowcom z Warszawy, Wrocławia i Gdańska. 

CZYTAJ TAKŻE: CORAZ MNIEJ BEZPIECZNIE? POLICJA PODSUMOWAŁA 2019 ROK

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antyreklama
Antyreklama 19.02.2020, 11:22
Yebac te wasze wyskakujace reklamy.

Pozostałe