Zamość: Kresowa 24 gotowa

  • 22.02.2020, 06:16
  • AP
Zamość: Kresowa 24 gotowa
28 lutego przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu zostanie uroczyście otwarta nowa siedziba Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Członkowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" chcą ten wielki dzień świętować wspólnie z wszystkimi ludźmi, dzięki którym został zrealizowany I etap "Kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami pn. "Rodzinny Dom". 

W programie wydarzenia nie zabraknie podziękowań, spotkań i rozmów. Świętowanie rozpocznie się mszą św. o godz. 11 w Katedrze Zamojskiej. Następnie na godz. 12.30 organizatorzy zaplanowali spotkanie zaproszonych gości przy ul. Kresowej 24. O godz. 17 na deskach Zamojskiego Domu Kultury jako podziękowanie dla zamościan wystąpi ze spektaklem teatralnym "Spowiedź w drewnie" Fundacja Teatroterapia Lubelska. 

 – Dziękując wszystkim darczyńcom, którzy wsparli i wspierają ideę budowy "Rodzinnego Domu", zapraszam do przybycia – mówi Maria Król, przewodnicząca stowarzyszenia. 

Nowa siedziba została utworzona w ramach realizacji projektu unijnego pn. "Przebudowa i rozbudowa obiektu przy ul. Kresowej 24 w Zamościu przeznaczonego na warsztat terapii zajęciowej". Projekt był realizowany w partnerstwie z Ogólnopolską Federacją Organizacji na rzecz Osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym "Sieć MPD". 

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe