Klub Seniora w Woli Obszańskiej oficjalnie otwarty (ZDJĘCIA)

  • 03.02.2020, 06:00
  • ak
Klub Seniora w Woli Obszańskiej oficjalnie otwarty (ZDJĘCIA) Fot. GOK Obsza
W zeszłym tygodniu, po kilku miesiącach działalności, został oficjalnie otwarty Klub Seniora w Woli Obszańskiej (gm. Obsza).

Placówka została uruchomiona w Wiejskim Domu Kultury. Pomogła w tym dotacja z Unii Europejskiej. Klub powstał, by seniorzy mogli się w nim spotykać, dzielić dotychczasowymi doświadczeniami, ale również zdobywać nowe umiejętności.

Klub działa już od jesieni. Jego członkowie mieli okazję do wspólnych wyjazdów. Na miejscu mają do dyspozycji m.in. 6 laptopów i aparat fotograficzny oraz sprzęt do ćwiczeń: 4 bieżnie elektryczne, 4 orbitreki, 4 rowerki, 1 atlas, 20 stepperów i 20 materaców. W klubie organizowane były także zajęcia kulinarne, a w planach są warsztaty wizażu, zajęcia kosmetyczne oraz spotkania z dietetykami i innymi specjalistami od zdrowego stylu życia, jak również z policjantami, prawnikami, psychologami i ekspertami od nowoczesnych technologii.

Symbolicznego przecięcia wstęgi podczas uroczystości oficjalnego otwarcia dokonali: wójt Obszy Andrzej Placek, sekretarz gminy i radny sejmiku wojewódzkiego Grzegorz Wróbel, przewodniczący rady gminy Tomasz Wujda i przewodnicząca Klubu Seniora Danuta Podymna. Całość uświetnił występ zespołu, który postał przy nowym klubie.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe