Kozioł wandal zniszczył samochód

  • 30.01.2020, 05:06
  • ak
Kozioł wandal zniszczył samochód Fot. pixabay.com
Nie był uwiązany, biegał luźno po wsi i narozrabiał. Karę za przewinienia kozła poniósł jego właściciel.

Nietypowe zgłoszenie o poczynaniach kozła przyjęli policjanci z posterunku w Trzeszczanach. Mieszkaniec gminy Uchanie poinformował ich, że doszło do zniszczenia jego samochodu. 37-latek wskazał winowajcę. Był nim... kozioł 66-letniego sąsiada.

Zwierzak, według relacji pokrzywdzonego, nie był trzymany po uwięzi i swobodnie biegał sobie po pobliskich posesjach. Podczas jednej z takich wypraw znalazł się na podwórzu sąsiada swojego właściciela. Wskoczył na maskę zaparkowanego tam opla i porysował kopytami powłokę lakierniczą auta.

Policjanci sprawą się zajęli i wyciągnęli konsekwencje. 66-letni właściciel kozła wandala został ukarany mandatem za niedopilnowanie swojego zwierzęcia.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe