Nowa Kronika Tygodnia do kupienia od wtorku

  • 13.01.2020, 18:30
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia do kupienia od wtorku
Jutro (14 stycznia) do punktów sprzedaży w regionie trafi kolejny numer Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Ojciec zaczął ją krzywdzić swoją córkę, kiedy miała 7 lat. Koszmar dziewczynki trwał aż 8 lat.

>>>> Rekordowy finał WOŚP w całym regionie. Mamy pierwsze podsumowania i duuużo zdjęć.

>>>> Jeżeli zachoruje dwoje dzieci, to śmiało można powiedzieć, że więcej niż pół szkoły nie było na lekcjach. Tak jest w jednej z wiosek w powiecie biłgorajskim.

>>>> Do 2 tys. zł miesięcznego stypendium będzie mógł otrzymywać przez 1,5 roku student medycyny, jeżeli zadeklaruje, że po ukończeniu nauki co najmniej 3 lata przepracuje w szpitalu w Hrubieszowie.

>>>> 9 stycznia gołoledź dała się we znaki mieszkańcom prawie połowy powiatu tomaszowskiego. Było bardzo niebezpiecznie.

>>>> Silny, ambitny, rozwojowy, holistyczny, wyrośnięty jak na drożdżach, ale nie idealny. Takie określenia padały, gdy radni Zamościa przyjmowali budżet miasta na ten rok.

>>>> Pasażerów z gminy Zamość niepokoją zapowiedzi MZK o ograniczeniu kursów autobusów MZK.

>>>> Centrum przesiadkowe przy ul. Peowiaków w Zamościu działa, ale nie tak jak zakładało miasto.

>>>> Dwa nowe ogniska choroby ptactwa wykryto w powiecie krasnostawskim. Ptasia grypa jest już blisko naszego regionu.

>>>> Regionalna Izba Obrachunkowa skontrolowała gospodarkę finansową w trzech instytucjach w gminie Werbkowice. Jakie uchybienia stwierdzono?

>>>> Ulica Świętego Piątka w Zamościu ma długość ok. 940 metrów. Stoją przy niej głównie domy jednorodzinne, Pawilon Handlowy "Marcin" i sklep PSS "Społem" oraz Masarnia "Sikora", a także jedna z najdziwniejszych kapliczek na Zamojszczyźnie.

>>>> Po raz kolejny miasto Zamość hojnie obdzieliło kluby i stowarzyszenia sportowe. Do beneficjentów trafiło 1 870 000 zł.

Więcej tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe