Zamość: Charytatywny bal ostatkowy

  • 08.01.2020, 14:36
  • ak
Zamość: Charytatywny bal ostatkowy Fot. pixabay.com
Zabawa zapowiada się znakomicie. Będzie grał na żywo zespół, na stolach pojawią się smakowitości, impreza ma być szampańska. Hotel Carskie Koszary oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu już po raz dziewiąty organizują Charytatywne Ostatki Karnawałowe.

Cel imprezy jest szczytny. Chodzi o zebranie pieniędzy niezbędnych do dokończenia pierwszego etapu budowy Kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami "Rodzinny Dom". Placówka powstaje przy ul. Kresowej.

Ostatkowy bal ma się odbyć w Carskich Koszarach 8 lutego. Wziąć w nim udział mogą wszyscy, którzy kupią karnet wstępu. Wejściówka dla jednej osoby kosztuje 170 zł. 

Podczas imprezy do tańca grać będzie "Super Live Band", zespół Krzysztofa Stopy. W menu znajdą się dania ciepłe i przystawki, także sałatki, owoce i ciasta. Nie zabraknie również napojów.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe